iba tak…

01 apr

Pochválen!

Srdečne zdravím, teda hlavne teba, milá mamulienka :)))))))))))) a ak to číta aj niekto druhý (teda okrem mňa)))) tak aj toho/tú. 🙂 (K obrázku: až tak mačky nemám, ale keď súm túto niekte uvidel, tak som ten hypnotický pohľad musel niekte uložiť))

Čo by som povedal, máme sa fajne, teda vrámci možností dobre, snažíme sa robiť čo treba a nerobiť čo netreba, veď asi ako každý. Stále je čo robiť, takže nudiť sa nenudím. V pondelok mal dedko okrúhlych 90 rokov, tak som poslušne zavolal, pozdravil, potešil, aj keď sa mi osobne nepodarilo zatriasť pravicu. Som vďačný za svoju rodinu, sú to machri.
Tu už teploty zase vystupujú, aj keď, samozrejme že, v mori sa nekúpeme (česť výnimkam, no medzi ne ja nepatrím, do studenej vody skočiť viem, ale postupne vchádzať by ma zabilo). Pred nejakým časom bolo v Rakúsku v jednom františkánskom inštitúte stretnutie biskupov z viacerých krajín a bol tam aj náš veľadôstojný Vladko Fekete a v nadväznosti na to som tam bol aj ja minulý týždeň. O tom napíšem v samostatnom článku. 🙂

Leave a Reply